Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan tüm siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Acer, AMD Ryzen 9 7940H ve RTX 4050 grafikleriyle Swift X 16 OLED dizüstü bilgisayarını duyurdu.

Acer, AMD Ryzen 7040 Serisi işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi GPU’lar ile yeni Swift X 16 dizüstü bilgisayarını tanıttı.

Acer amd ryzen 9 7940h ve rtx 4050 grafikleriyle swift x 16 oled dizustu bilgisayarini duyurdu 1

Acer Swift X 16, yaratıcılar ve tasarımcılar için tasarlanmış bir dizüstü bilgisayardır ve parlak 3.2K 120 Hz OLED ekran üzerinde hızlı ve akıcı performans sunar. AMD Ryzen™ 9 7940H işlemciye kadar yükseltilebilen ve NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU’lara kadar desteklenen bu bilgisayar, önceden yüklenmiş Studio Sürücüleri ile en grafik açıdan talepkar yaratıcı uygulamaları işleyebilir. İç ve dış tasarımda yeni bir tasarıma sahiptir, ince ve hafif alüminyum gövde ve daha özgüvenli bir görünüm ve dengeli performans için yeniden tasarlanmış termal düzenlemelerle gelir. Temel bağlantı noktaları, Wi-Fi 6E[3] desteği ve bağlantı ve üretkenliği her zaman aktif tutmak için bir MicroSD yuvası içerir. Acer Swift X 16, Windows 11 ile gelen gelişmiş video görüşmeleri ve Acer’ın TNR teknolojisi, AcerPurifiedView™ ve AcerPurifiedVoice™ ile 1080p FHD kamerasında kayıt yapma özelliklerine sahiptir.

Acer amd ryzen 9 7940h ve rtx 4050 grafikleriyle swift x 16 oled dizustu bilgisayarini duyurdu 2

TAIPEI (20 Nisan 2023) Acer, bugün yeni Acer Swift X 16 (SFX16-61G) modelini duyurdu. Bu model, grafik tasarım, 3D modelleme ve video düzenleme gibi performans dolu özellikleriyle yaratıcılığı ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi özellik sunuyor. Yaratıcılar için tasarlanan bu dizüstü bilgisayar, seçenek olarak 16:10 oranında DCI-P3 renk gamını tamamen destekleyen ve 500 nit zirve parlaklığa sahip bir OLED ekran sunarak büyüleyici renkler ve netlik sunuyor. Çekici bir tasarım ile güçlü performansı bir araya getiren Swift X 16, inceltilmiş 17.9 mm kalınlığındaki tasarımıyla gelir ve AMD Ryzen™ 9 7940H işlemciye kadar seçenek sunar. Aynı zamanda NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU’lar ile birlikte gelir ve NVIDIA® Studio Sürücüleri, yaratıcı projeleri bir sonraki seviyeye taşımaya yardımcı olur. Ayrıca, TwinAir soğutma sistemi, daha büyük bir pil ve artırılmış üretkenlik için tüm önemli bağlantı portlarını içerir. Video görüşmeleri ve akışı, RTX dizüstü bilgisayarın Acer’ın Zamansal Gürültü Azaltma (TNR) ve AI teknolojileri yelpazesi kullanılarak net ve berrak videolar sunan 1080p FHD kamerasını kullanarak daha iyi olmamıştı.

Acer amd ryzen 9 7940h ve rtx 4050 grafikleriyle swift x 16 oled dizustu bilgisayarini duyurdu 4

Büyüleyici Görsel Kimlik ve Renk Paleti

Yeni Acer Swift X 16, hassas ve iyi tasarlanmış bir dizaynı sergiliyor. Ön tarafta uzun bir girinti bulunarak menteşeleri ve hava girişleri alüminyum yüzeyin altında düzenli bir şekilde gizlenmiştir. Yeni tasarlanmış bu ince ve hafif dizüstü bilgisayar, şık bir 17.9 mm gövdeyle sadece 1.9 kg ağırlığındadır, böylece daha özgüvenli bir görünüm ve his sağlar. Pürüzsüz dokunmatik yüzeyi, önceki modeline göre %33 daha fazla kaydırma alanıyla gelir ve Acer’ın mevcut dizüstü bilgisayar ürünleri arasında en büyük dokunmatik yüzeyi sergiler.

Kullanıcılar, konforlu görüntüleme için VESA DisplayHDR™ TrueBlack 500 ve TÜV Rheinland Eyesafe® ekran sertifikasyonlarına sahip, 16 inç 3.2K OLED (3200 x 2000) panel seçeneği tarafından sunulan muhteşem renkler ve görsellerle büyülenecekler. OLED dizüstü bilgisayarın %100 DCI-P3, parlak 500 nit maksimum parlaklık, 120 Hz yenileme hızı ve 0.2 ms’nin altında tepki süresi ile gerçeğe yakın görüntüler ve renk doğruluğu öne çıkar. Bunlar daha ince çerçeveler ve önceki modellere kıyasla daha büyük bir 16:10 ekranla birleştirilerek ekran alanı artırılmıştır.

Acer amd ryzen 9 7940h ve rtx 4050 grafikleriyle swift x 16 oled dizustu bilgisayarini duyurdu 3 1

Üstün Render ve Soğutma Performansı

Tasarımcıların ve yaratıcıların potansiyellerini tam anlamıyla ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak üzere tasarlanan Acer Swift X 16, AMD Ryzen™ 9 7940H işlemciye kadar (45W ve 8 çekirdek) güçlendirilmiş ve entegre AMD Radeon™ 780M grafikleri ile donatılmıştır. Bu yüksek işlemci hızları ve dayanıklılığı birleştirerek kullanıcıların projeleri rekor sürede tamamlamalarına olanak tanır. NVIDIA GeForce RTX 4050 laptop GPU’ları, son nesil ışın izleme, yapay zeka ve AV1 video kodlama donanımını vurgular ve NVIDIA Studio Sürücüleri ve NVIDIA Omniverse™, NVIDIA Broadcast ve NVIDIA Canvas gibi özel araçlara erişim sağlar. Bu sayede kullanıcılar, dünyanın en popüler yaratıcı uygulamalarını destekleyerek projelerini yükseltebilir ve hızlandırabilirler.

Güçlü donanıma yardımcı olmak için, yaratıcı laptopun iç tasarımı ve termal çözümleri yeniden tasarlandı ve termal performans ile pil ömrü arasındaki dengeyi artırmak için geliştirildi. Yeniden tasarlanmış termal düzenlemeler sayesinde Swift X 16, hava girişini daha büyük vantilatörlerden gelen %36[2] artırarak güçlendiren yükseltilmiş TwinAir soğutma sistemine sahiptir ve yeni eklenen turbo modu ile birlikte hava girişli klavye tasarımına sahiptir. Bu tasarım, içeriden ısıyı atarak serin sıcaklıkları koruma amacıyla kullanılır; böylece kullanıcılar, akış yaparken, oyun oynarken veya içerik oluştururken daha verimli oturumlar elde edebilirler.

Acer Swift X 16 dizüstü bilgisayar, yüksek çözünürlüklü 1080p FHD kamerası sayesinde video konferans, canlı yayın ve video bloglama için mükemmeldir. Bu kamera, Acer PurifiedView™’un Arkaplan Bulanıklığı, Otomatik Çerçeveleme ve Göz Teması gibi yapay zeka özelliklerinden yararlanır. Acer’ın Temporal Gürültü Azaltma (TNR) teknolojisinin eklenmesi, düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli görüntü sağlarken, AI gürültü azaltma özelliğine sahip Acer PurifiedVoice™ ile seslerin video görüşmesi veya kayıt sırasında net bir şekilde duyulmasını sağlar. En fazla 16 GB LPDDR5 bellek[1], en fazla 2 TB PCIe Gen 4 SSD depolama[1] ve yaratıcı tasarımları arşivlerken ek depolama alanı sağlamak için bir MicroSD yuvasıyla birlikte gelir. Kullanıcılar ayrıca, geliştirilmiş bağlantı için iki adet USB Type-C portunu, HDMI 2.1’i ve Wi-Fi 6E[3]’yi en üst düzeye çıkarabilirler. Windows 11 dizüstü bilgisayarı, parmak izi okuyucusu aracılığıyla Windows Hello’yu destekler ve daha pratik ve güvenli girişler için Sesle Uyandırma özelliği sunar; aynı zamanda Sesli Etkileşimlerle Cortana, kullanıcılar için kişisel bir üretkenlik asistanı olarak görev yapar.

Siz de kendinize en uygun laptop modelini bulmak için buraya tıklayarak ürünlerimizi gözden geçirebilirsiniz!

Laptop tercih etmek konusunda aklınızdaki soru işaretlerini silmek için derlediğimiz 15 nedeni buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Masaüstü sistemler tercih ediyorsanız buraya tıklayarak bir diğer web sitemizi gözden geçirebilirsiniz.

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI ÜRÜNLER

Yorum yapın