Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan tüm siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Laptopunuzun Ömrünü Nasıl Uzatırsınız?

Laptopunuzun omrunu nasil uzatirsiniz 20231023 1

Hayatımızın hemen her noktasında bilgisayarlara ihtiyaç duyuyoruz. Bilgisayarlar en çok ihtiyaç duyduğumuz teknolojik cihazların başında geliyor. Gelişen teknolojinin sonucu olarak artık tüm teknolojik cihazlarımızı yanımızda taşıyabiliyoruz. Bilgisayarlarımızı da yanımızda taşıma ihtiyacımızdan kaynaklı olarak laptop kullanımı gün geçtikçe daha fazla artıyor. Bütün teknolojik cihazlarda olduğu gibi laptopların da belli bir ortalama kullanım ömrü bulunuyor. Ancak bu ömrü daha çok bizim kullanım şeklimiz uzatıyor ya da kısaltıyor. Laptopunuzda bazı önemli noktalara dikkat ettiğinizde ömrü hiç beklemediğimiz kadar uzayabiliyor. Bu yazımızda laptopunuzun ömrünü nasıl uzatırsınız anlatmaya çalışacağız.

ROG Strix XG259QN: ASUS’tan Oyun Arenasında 380 Hz’lik Devrim

380 hzlik devrim rog strix xg259qn 20231016 1

ASUS, oyun dünyasında yeni bir çığır açıyor. Gaming.Gen.TR stoklarında yer alan ROG Strix XG259QN, inanılmaz bir 380Hz yenileme hızına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu özellik, oyun severler için eşsiz bir tepki hızı sunmayı vadederken, oyunda rekabetçi bir avantaj arayanlara da hitap ediyor.

Laptop Şarj Olmuyor Mu? Sorununuzun Çözümü Bu Yazıda!

Laptop sarj olmuyor mu sorununuzun cozumu bu yazida 20231009 1

Laptoplar, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. İşten eğlenceye kadar geniş bir kullanım yelpazesine sahip bu cihazlar, gün içerisinde pek çok işlemi hızla gerçekleştirmemize olanak tanıyor. Ancak bazen bu minik canavarlarda bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. “Laptop şarj olmuyor” gibi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda, bu durumun nedenleri ve çözüm yolları hakkında bilgi sahibi olmanız işleri kolaylaştırabilir.