MSI CYBORG 15 MAX C13WF-065XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 100W 16GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç 144Hz Full HD FreeDos Gaming Laptop
Stokta
CYBORG 15 MAX C13WF-065XTR
- İşlemci: Intel Core i7-13620H (24M Cache, up to 4.90 GHz)
- İşletim Sistemi: FreeDos
- Ekran: 15.6″ FHD (1920*1080), 144Hz
- Chipset: Integrated SoC
- Ekran Kartı: RTX 5060, GDDR7 8GB
- Ekran Kartı Watt Değeri: 85W+15W (Dynamic Boost ile)
- Hafıza: DDR5 16GB (16GB*1, 5200MHz)
- Hafıza yuvası: 2 Slot
- Maksimum Hafıza: Max 96GB
- Depolama Kapasitesi: 512GB NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM
- Depolama Seçenekleri: 2x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
- Ön Kamera: “HD type (30fps@720p) Webcam 3D Noise Reduction (3DNR) Webcam Feature”
- Klavye: Single Backlit Keyboard (Blue)
- Pil: 3 cell, 60Whr
- Güç Adaptörü: 180W
- Boyutlar: 359 x 249 x 21~22.9 mm
- Ağırlık: 2 kg
- Renk: Gri
- Garanti Süresi: 24 ay
SİBER GÜÇ!
Daha Yüksek Performans, Aynı Taşınabilirlik, AI için Hazır.
15.6” boyutunda hafif ve giriş seviyesi bir oyuncu laptopu olan Cyborg 15 Max C13W öğrenciler, oyuncular ve günlük kullanım için güvenilir ve AI için hazır bir performans arayan kullanıcılar için üretildi. Hibrit AI arayüzleri, popüler eSpor oyunları, okul ödevleri ve multitasking için geliştirilen bu laptop 140W toplam sistem gücü ile AI iş yükleri, oyun ve üretkenlik için dengeli bir deneyim sunar. Taşınabilir bir kasa içinde kendini hemen gösteren siberpunk temalı tasarımı ile Cyborg serisi şık, kolay taşınabilen ve yoğun oyunlar kadar günlük görevleri de kolaylıkla kaldırabilen bir oyuncu laptopu arayanlar için ideal seçim.
Cooler Boost Teknolojisi – Daha Fazla Hava Akımı için Daha Geniş Fanlar
15.6″ FHD 144Hz 100% sRGB – IPS Sınıfı Panel
Wi-Fi 6E – Sıradışı Kablosuz Deneyimi
Cyberpunk Temalı Oyun Tasarımı
İnce ve Taşınabilir Tasarımda CyberPunk Estetiği
*21mm değeri laptopun en ince noktasında ölçülmüştür.
Cyborg Kimliği
Sürtünme Tasarımı
Kavisli ızgaralar
Yenilendi ve Gelişti
Intel® Core™ i7 13620H işlemci (max)
10 Çekirdek – %15’e kadar performans artışı *
GeForce RTX 50 Serisi Laptoplar Oyunun Kurallarını Değiştiriyor
Oyunun Kuralları Değişiyor
GEFORCE RTX 50 SERİSİ LAPTOPLAR
NVIDIA Blackwell ile Üstün Hız, Üstün Görseller
Üstün Hız. Üstün Görseller.
Oyun Kazandıran Tepki Hızı
Gerçeğe Sadık Grafikler
Yapay Zeka Sizin İçin Hazır
NVIDIA DLSS 4
Üstün Hız. Üstün Görseller. AI ile Güçlendirildi.
Tam Ray Tracing ve Nöral Işın İzleme
Ezber Bozan Gerçekçilik
NVIDIA Blackwell Max-Q
Optimize Edilen Güç ve Performans
Şimdi daha da akıllı
Microsoft Copilot ile verimliliğinizi ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarın
Copilot
* *Geçerli bir Microsoft 365 lisansı gerektirir.
AI Engine
Akıcı, Canlı ve Sürükleyici
144Hz IPS sınıfı ekranı ve %100 sRGB renk gamı ile her hereketi üstün keskinlik ve canlı, kapsayıcı bir renk doğruluğu ile üretir.
*Seçime bağlı. Teknik özellikler konfigürasyona bağlı olarak değişebilir.
Yenilikçi Soğutma Çözümü
Daha Düşük Gürültü, Daha Yüksek Verim, Daha Fazla Performans
2 Fan 3 HeatPipe – %27’ye kadar Daha geniş fanlar* – %11’e kadar Daha fazla hava akımı*
*Önceki nesile kıyasla
Optimize edilen HeatPipe tasarımı
140W CPU+GPU Gücü
Cooler Boost teknolojisinde yapılan yeni geliştirmeler sayesinde Cyborg 15 Max C13W toplam 140W CPU+GPU gücüne ulaşırken akıcı bir oyun deneyimi için laptopunuzu serin tutar.
*APEX modunda.
Daha fazla hava akımı için daha geniş fanlar
Optimize edilen fan eğrisi
Sıradışı kablosuz deneyimi
Coşkulu Ses Deneyimi
Müzik Böyle Olmalı
Hız İbresinin Sonunda
Oyunu Hızlandır
Tüm Özellikler Bir Arada
Kesintisiz Oyun Deneyimi
*PD Şarj desteği Sistem çalışırken (S0 konumunda) ve Uyku Modunda (Modern Standby Düşük Güçte Bekleme modu) 65W(20V@3.25A) ile 100W(20V@5A) arasında, Hazırda bekleme modunda (S4) ve Sistem kapalıyken (S5) 45W(20V@2.25A) ile 100W(20V@5A) arasında değişebilir. Genel sistem performansı şarj akımına uyum sağlamak için değişir. Şarj süresi sistem ve batarya durumuna göre değişiklik gösterecektir. MSI PD Şarj cihazı kullanılması tavsiye edilir.
| İşlemci üreticisi | |
|---|---|
| İşlemci serisi | |
| İşlemci nesli | |
| İşlemci modeli | |
| İşlemci temel hızı | |
| İşlemci turbo hızı | |
| Çekirdek sayısı | |
| İş parçacığı sayısı | |
| Ön bellek | |
| Grafik işlemci üreticisi | |
| Grafik işlemci serisi | |
| Grafik işlemci modeli | |
| GPU alt sistem gücü | |
| Grafik bellek | |
| Grafik bellek tipi | |
| Ekran boyutu | |
| Ekran çözünürlüğü | |
| Tazeleme hızı | |
| Görüş açısı | |
| Ram kapasitesi | |
| Ram Maksimum Kapasitesi | |
| Ram Maksimum Slot | |
| Ram hızı | |
| Ram tipi | |
| Depolama tipi | |
| Depolama biçimi | |
| Depolama kapasitesi | |
| Depolama Maksimum Slot | |
| İşletim sistemi | |
| Kablolu ağ | |
| Kablosuz ağ | |
| Desteklediği giriş çıkışlar | |
| Görüntü portları | |
| Usb portları | |
| Dahili kamera | |
| Hoparlör | |
| Klavye dili | |
| Klavye tipi | |
| Adaptör Gücü | |
| Ağırlık |