Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan tüm siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Acer, AMD Ryzen 7040 Serisi işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi GPU’larla donatılmış yeni Swift X 16 dizüstü bilgisayarını piyasaya sürdü.

Acer, yeni Swift X 16 dizüstü bilgisayarını piyasaya sürdü. Bu bilgisayar, AMD Ryzen 7040 Serisi işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi GPU’larla güçlendirilmiştir. İnce ve hafif alüminyum şasiye sahip olan Swift X 16, yaratıcı uygulamalar için yüksek performans sağlar. Ayrıca, Windows 11 ve gelişmiş video görüşme özellikleriyle kullanıcılarına üstün bir deneyim sunar.

Acer Swift X 16, yaratıcılar ve tasarımcılar için tasarlanmış bir dizüstü bilgisayardır ve parlak 3.2K 120 Hz OLED ekranında hızlı ve akıcı performans sunar. AMD Ryzen™ 9 7940H işlemciye kadar yükseltilebilen ve NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU’larına kadar destekleyen bu laptop, önceden yüklenmiş Studio Sürücüleri ile en grafik açısından zorlayıcı yaratıcı uygulamalarla başa çıkabilir. İç ve dış tasarımda yeni bir tasarıma sahip olan bu laptop, ince ve hafif alüminyum şasiye ve daha güvenilir bir görünüm ve dengeleyici performans için yeniden tasarlanmış termal düzenlemelere sahiptir. Bağlantı ve üretkenlik her zaman güçlü kalsın diye, gerekli bağlantı noktaları, Wi-Fi 6E[3] desteği ve bir MicroSD yuvası bulunmaktadır. Windows 11 ile birlikte gelen Acer Swift X 16, Acer’ın TNR teknolojisi, AcerPurifiedView™ ve AcerPurifiedVoice™ özellikleriyle 1080p FHD kamerada geliştirilmiş video görüşmeleri ve kayıtlar sunar.

Acer amd ryzen 7040 serisi islemciler ve nvidia geforce rtx 40 serisi gpularla donatilmis yeni swift x 16 dizustu bilgisayarini piyasaya surdu 1

Acer, bugün Acer Swift X 16 (SFX16-61G) adlı yeni modelini duyurdu. Bu yaratıcı dizüstü bilgisayar, grafik tasarım, 3D modelleme ve video düzenleme gibi alanlarda performans odaklı özellikler sunarak kullanıcıların yaratıcılığını ortaya çıkarmayı hedefliyor. Swift X 16, seçilebilir 16:10 OLED ekranıyla etkileyici renk ve netlik sunuyor ve 100% DCI-P3 renk gamı desteği ile 500 nit zirve parlaklığa sahip. Şık bir tasarım ile güçlü performansı birleştiren Swift X 16, ince ve 17,9 mm kalınlığında tasarlanmış olup AMD Ryzen™ 9 7940H işlemciye kadar ve NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU’ya kadar seçenek sunuyor. NVIDIA® Studio Sürücüleri ile birlikte gelerek yaratıcı projeleri bir üst seviyeye taşımayı amaçlıyor. Ayrıca TwinAir soğutma sistemi, daha büyük bir batarya ve artırılmış üretkenlik için tüm önemli bağlantı portlarıyla donatılmış durumda. Video görüşmeleri ve yayınlar Acer’ın Temporal Noise Reduction (TNR) teknolojisini kullanan 1080p FHD kamera sayesinde daha da iyi bir hale geliyor ve net ve keskin videolar sunuyor.

Acer amd ryzen 7040 serisi islemciler ve nvidia geforce rtx 40 serisi gpularla donatilmis yeni swift x 16 dizustu bilgisayarini piyasaya surdu 2

Etkileyici Görsel Kimlik ve Renk

Yeni Acer Swift X 16, hassas ve iyi tasarlanmış bir görünüm sunar ve kolay erişim için uzun bir ön çıkıntıya sahiptir. Menteşeleri ve hava girişleri alüminyum yüzeyin altında düzenli bir şekilde gizlenmiştir. Yeni tasarlanan ince ve hafif dizüstü bilgisayar, zarif 17.9 mm şase üzerinde sadece 1.9 kg ağırlığındadır ve daha güven veren bir görünüm sunar. Pürüzsüz dokunmatik yüzeyi, önceki modele göre%33 daha fazla kaydırma alanıyla Acer’ın mevcut dizüstü bilgisayar ürünleri arasında en büyük dokunmatik yüzeye sahiptir.

Kullanıcılar, 16 inç 3.2K OLED (3200 x 2000) panel seçeneği ile sunulan etkileyici renkler ve görüntüler karşısında şaşkınlık yaşayacaklar. Bu panel, VESA DisplayHDR™ TrueBlack 500 ve TÜV Rheinland Eyesafe® ekran sertifikalarına sahiptir ve rahat bir görüntüleme deneyimi sunar. OLED dizüstü bilgisayarın %100 DCI-P3 renk gamı, parlak 500 nit piksel parlaklığı, 120 Hz yenileme hızı ve 0.2 ms’ye kadar tepki süresiyle gerçekçi görüntüler ve renk doğruluğu öne çıkar. Daha ince çerçeveler ve önceki modellere göre daha büyük bir 16:10 ekran, daha geniş bir ekran alanı sağlar.

Acer amd ryzen 7040 serisi islemciler ve nvidia geforce rtx 40 serisi gpularla donatilmis yeni swift x 16 dizustu bilgisayarini piyasaya surdu 3

Üstün Render Performansı ve Soğutma Performansı

Acer Swift X 16, tasarımcıların ve yaratıcıların potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Dizüstü bilgisayar, AMD Ryzen™ 9 7940H işlemciye[1] (45W’ye kadar ve 8 çekirdek) ve entegre AMD Radeon™ 780M grafiklere sahiptir. Yüksek işlemci hızları ve dayanıklılığı bir araya getirerek kullanıcıların projelerini rekor sürede tamamlamalarını sağlar. NVIDIA GeForce RTX 4050 laptop GPU’ları, bir sonraki nesil ışın izleme, yapay zeka ve AV1 video kodlama donanımını vurgular. NVIDIA Studio Sürücülerine ve NVIDIA Omniverse™, NVIDIA Broadcast ve NVIDIA Canvas gibi özel araçlara erişim sağlayarak kullanıcılar, dünyanın en popüler yaratıcı uygulamalarını destekleyerek projelerini daha da geliştirebilir ve hızlandırabilirler.

Güçlü donanıma yardımcı olmak için, yaratıcı dizüstü bilgisayar yeniden tasarlanmış iç mekanlara ve termal çözümlere sahiptir, böylece termal performans ve pil ömrü arasında daha iyi bir denge sağlanır. Yeni tasarlanmış termal düzenlemeler sayesinde, Swift X 16, daha büyük fanlarından ve yeni eklenen turbo modundan kaynaklanan, hava emişini%36’ya kadar artıran yükseltilmiş TwinAir soğutma sistemine sahiptir. Ayrıca, içeriden ısıyı dışarı atmak ve serin sıcaklıkları korumak için hava girişli bir klavye tasarımına sahiptir. Böylece kullanıcılar, yayın yaparken, oyun oynarken veya içerik oluştururken daha verimli bir şekilde çalışabilir ve daha fazlasını elde edebilirler.

Acer amd ryzen 7040 serisi islemciler ve nvidia geforce rtx 40 serisi gpularla donatilmis yeni swift x 16 dizustu bilgisayarini piyasaya surdu 4

Net, berrak video konferans ve yayınlar için

Acer Swift X 16 dizüstü bilgisayarı, yüksek çözünürlüklü 1080p FHD kamerasıyla video konferans, canlı yayın ve video bloglama için harika bir seçenektir. Acer PurifiedView™’ün Arka Plan Bulanıklığı, Otomatik Çerçeveleme ve Göz İletişimi gibi yapay zeka özelliklerinden faydalanan kamera, net ve berrak görüntüler sunar. Acer’in Temporal Noise Reduction (TNR) teknolojisi düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli görüntü sağlarken, Acer PurifiedVoice™ ile AI gürültü azaltma özelliği, video görüşmelerinde veya kayıtlarda net bir şekilde sesin duyulmasını sağlar. Swift X 16, 16 GB’a kadar LPDDR5 bellek[1], 2 TB’a kadar PCIe Gen 4 SSD depolama[1] ve yaratıcı tasarımları arşivleme için bir MicroSD yuvası ile birlikte gelir. Kullanıcılar, gelişmiş bağlantı için iki adet USB Type-C portu, HDMI 2.1 ve Wi-Fi 6E[3] özelliklerini maksimum düzeyde kullanabilirler. Windows 11 destekli dizüstü bilgisayar, parmak izi okuyucusuyla Windows Hello’yu ve daha pratik ve güvenli girişler için Voice ile Uyandırma özelliğini desteklerken, Cortana ile Sesli Etkileşimler kullanıcılara kişisel bir üretkenlik asistanı olarak hizmet verir.

Siz de kendinize en uygun laptop modelini bulmak için buraya tıklayarak ürünlerimizi gözden geçirebilirsiniz!

Laptop tercih etmek konusunda aklınızdaki soru işaretlerini silmek için derlediğimiz 15 nedeni buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Masaüstü sistemler tercih ediyorsanız buraya tıklayarak bir diğer web sitemizi gözden geçirebilirsiniz.

Kaynak: VideoCardz

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI ÜRÜNLER

Yorum yapın