Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan tüm siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Intel® Core™ i9 Dizüstü Bilgisayar Oyun İşlemcileri

Kare akış hızınızın ötesine geçme zamanı. Sınırları aşan yeni mimarimiz, dizüstü bilgisayarda oyun oynama ve içerik oluşturma deneyimini yeniden tanımlıyor. Çok iş parçacıklı performans ve daha fazla sayıda çekirdek önemli görevlerin üstesinden gelir, böylece hiç güç kaybetmeden daha fazla şey yapabilirsiniz. Sınırları olmayan bir dizüstü bilgisayar. Küçük görüntüsüne rağmen sınırsız performansı ile güç gösterisi yapan Intel Core i9 işlemcisini inceleyeceğiz.

Intel core i9 dizustu bilgisayar oyun islemcileri3

Çoklu Görev ve Oyun Performansı

Hem iş hem de oyun yüklerini hızla aşabilen bir CPU.

Bilgisayarınızdaki iş yükü yalnızca oyunlardan ibaret değildir. Bu nedenle, yeni nesil Intel® Core™ işlemcimiz1, daha fazla sayıda Performance-core ve Efficient-core çekirdeğini bir araya getirerek sizin için mükemmel bir denge sunar. Performance-core çekirdekleri, zorlu görevlerle başa çıkmak için oyun deneyimini, animasyonları, düzenlemeyi ve film yapmayı desteklerken; Efficient-core çekirdekleri, arka planda çalışan daha küçük görevlere yardımcı olarak sizin yanınızda yer alır.

Intel core i9 dizustu bilgisayar oyun islemcileri

Ayrıca, Intel® Thread Director2 teknolojisi sayesinde, görevler arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilir ve her görevde gücünüze her zaman güvenebilirsiniz. Artık çoklu görevlerde yeni bir çağa adım attınız.

İş yüklerinizi hızla tamamlayan ve oyunlarda üstün bir performans sunan bu işlemci, size kesintisiz bir deneyim sağlayacak. Hem profesyonel çalışmalarınızı sürdürmek hem de en sevdiğiniz oyunların tadını çıkarmak için en iyi seçeneklerden biridir.

Sınırları Zorlayan Taşınabilir Bilgisayar

Yenilikçi donanım ile olağanüstü performans.

Temel saat hızı 2,2 GHz, turbo hızı 5,6 GHz, geliştirilmiş IPC, dört adede kadar SSD, 128 GB RAM ve 32 TB’a kadar depolama… Tüm bu özellikleri bir araya getirdiğinizde ne olur? Sadece akıcı bir oyun deneyimi elde etmekle kalmaz, aynı zamanda gelişmiş performans ve minimum gecikme de yaşarsınız. Bulut hesaplama ihtiyacı da ortadan kalkar. Bir masaüstü bilgisayarın sunabileceği tüm performansı bir dizüstü bilgisayarda bulabilirsiniz.

İçi içine sığmayan bu taşınabilir bilgisayar, sınırları zorlayan bir deneyim sunar. Oyunlarınızı daha akıcı bir şekilde oynayabilir, en yoğun iş yüklerini kolayca yönetebilir ve göz kamaştırıcı grafiklere sahip oyunlarda tam anlamıyla kendinizi kaybedebilirsiniz. Ayrıca, büyük veri dosyalarını hızla işleyebilir, yaratıcı projelerinizde özgürce çalışabilir ve depolama alanı sıkıntısı yaşamadan tüm dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Artık olağanüstü performansı bir dizüstü bilgisayarda bulabilirsiniz. Taşınabilirlik ve güç arasında mükemmel bir denge sağlayan bu bilgisayar, sizi hedeflerinize ulaştırmak için gereken gücü sunar.

Çok Yönlü Performans

Birden fazla görevi aynı anda yürütmek için tek seçenek: Çok çekirdekli işlemci.

Tek bir konum veya görevle sınırlı kalmayın. Canlı yayın yaparken, video düzenleme ve karıştırma işlemleri gerçekleştirirken veya sadece bir video izlerken dahi, gücünüzü hiç kaybetmeden tam hızda çalışabilirsiniz. Hibrit teknolojimiz, Thread Director ile yönetilir ve oyunlar ve içerik oluşturma gibi işler için gereken gücü (ve E-core çekirdeklerini) size sunar. Bu sayede, tek bir alana odaklanmak yerine daha hızlı bir şekilde farklı alanlarda deneyim kazanabilirsiniz.

Çok yönlü performansı deneyimleyin ve potansiyelinizin sınırlarını zorlayın. Çok çekirdekli işlemci sayesinde, aynı anda birden fazla görevi etkin bir şekilde yürütebilir, verimliliğinizi artırabilir ve daha verimli bir iş akışı sağlayabilirsiniz. Oyun oynarken bile diğer uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir ve her alanda ustalaşma imkanı bulabilirsiniz.

Artık her şeyi aynı anda yapabileceğiniz bir işlemciye sahipsiniz. Çok çekirdekli yapısıyla size daha fazla özgürlük ve esneklik sunan bu işlemci, sizi her türlü görevin üstesinden gelmek için gereken güce ulaştırır.

Her Yerde Güçlü Performans

Taşınabilir stüdyonuz, hemen işe başlama vakti.

Güç Paylaşımı özelliği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz anda size güç sağlayan yeni nesil pil ömrüne erişin. Herhangi bir ortamda kesintisiz olarak video düzenleme yapın ve içerik oluşturun. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde. 13. Nesil işlemcimiz, üst düzey dayanıklılığı ağır sıklet performansıyla birleştirir; bu sayede yaratıcılığınızı masa başına hapsederek sınırlamak zorunda kalmazsınız. Artık bir masaüstü bilgisayara bağımlı olmanıza gerek yok.

Evrensel gücü her yere taşıyın ve her alanda üstün performansı deneyimleyin. Taşınabilir stüdyonuz, sizi sınırlamadan, yaratıcılığınızı özgürce ifade etmenize olanak tanır. Video düzenleme, içerik oluşturma veya herhangi bir yaratıcı projeye daldığınızda bile, güçlü performansınızı koruyabilirsiniz. Bu sayede, ilham geldiği anda bile hızlı bir şekilde işe koyulabilirsiniz.

Artık yaratıcılığınızı masa başına hapsetmek zorunda değilsiniz. Taşınabilir stüdyonuz, üst düzey performansıyla her an her yerde size eşlik eder.

Ethernet’i Kıskandıracak Kablosuz Performans

Intel® Killer™ Wi-Fi 6E ile oyun dünyasında kablosuz hızlara ulaşın.

Geçmişte kalan yüksek ping değerlerine elveda deyin. Minimum paket kaybı ve daha bağımsız hale getirilmiş yüksek hızlı şeritler, girişimi azaltır ve gecikme süresini %75’e kadar düşürür.

Intel® Killer™ Wi-Fi 6E ile oyun dünyasında kablosuz performansın zirvesine çıkın. Oyunlarda en yüksek tepki hızını deneyimleyin, akıcı bir şekilde çevrimiçi rekabet edin ve rakiplerinizden bir adım önde olun. Yenilikçi teknolojiler sayesinde, yüksek hızlı bağlantınızla kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Artık ethernet kablolarına bağımlı kalmadan kablosuz bağlantıda da en iyi performansı elde edebilirsiniz. Intel® Killer™ Wi-Fi 6E sayesinde, daha hızlı ve daha güvenilir bir bağlantıyla oyun dünyasında rekabetinize yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Her Şeyin Başlangıç Noktası Esneklik, bant genişliği ve bağlantı imkanı.

Art arda yıldırımlar gibi.

Basit ve evrensel bir bağlantı noktasıyla her şeyin başlangıcına hazır olun. Kutudan çıktığı anda birden fazla 4K monitörle uyumlu olan bir bağlantı noktası. Çift yönlü bant genişliğiyle 40 Gb/sn’ye kadar hız sunar. Thunderbolt™ 4 dock ile ise aşağıdaki işleri de yapabilirsiniz:

  • Verimliliğinizi artırın: Birden fazla ekranla çalışarak iş akışınızı kolaylaştırın ve çoklu görevleri hızla tamamlayın.
  • Hızlı veri transferi: Yüksek hızlı veri aktarımı sayesinde büyük dosyaları saniyeler içinde paylaşın ve depolama alanınızı hızla yönetin.
  • Harici cihazlarınızı bağlayın: Thunderbolt™ 4 dock ile çeşitli harici cihazları bağlayabilir, fotoğraf makineleri, depolama birimleri, klavyeler ve diğer aksesuarlarla uyumlu çalışabilirsiniz.
  • Şarj ve güç sağlama: Thunderbolt™ 4 dock, cihazlarınızı şarj etmek ve güç sağlamak için kullanabileceğiniz bir merkez haline gelir.

Artık her şeyin başladığı bir noktanız var. Esneklik, yüksek bant genişliği ve evrensel bağlantıyla daha fazlasını yapmanın keyfini çıkarın.

Dizüstü Bilgisayarınızın Bağlantı Kapasitesini Artırın

Raptor Lake Fare – Mobil Bağlantı Görüntüsü Yüksek performanslı cihazları bağlayın ve bağlantı noktasının kapasitesini aşmadan beklediğiniz hızlarda kullanın.

Raptor Lake Oyuncu İstasyonu – Mobil Bağlantı Görüntüsü Dizüstü bilgisayara doğrudan bağlanan bir bağlantı noktasıyla oyun oynadığınız her yerde düzeni sağlayın.

Raptor Lake Dizüstü Bilgisayar – Mobil Bağlantı Görüntüsü Ne kadar çok cihaz bağlantısı yapmış olursanız olun, tek bir kabloyu çıkararak harekete hazır olun.

Dizüstü bilgisayarınızın bağlantı kapasitesini artırın ve işlerinizi daha kolay halledin. Raptor Lake teknolojisiyle yüksek performanslı cihazları sorunsuz bir şekilde bağlayabilir ve beklentilerinizin ötesinde hızlarda kullanabilirsiniz. Oyunlarda ve işlerde olsun, doğrudan dizüstü bilgisayara bağlanan bir bağlantı noktasıyla her yerde düzenli bir deneyim yaşayın.

Artık tek bir kabloyu çıkararak hareket etmeye hazırsınız. Raptor Lake teknolojisiyle daha fazla cihazı bağlayabilir, verimliliğinizi artırabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an hareket halinde olabilirsiniz. Pratik ve güçlü bir bağlantıyla çalışmalarınızı sürdürün ve her zaman verimli bir şekilde ilerleyin.

Yenilenen Bellek

DDR4, DDR5 ve PCIe Gen 5 ile.

Detayların İçine Dalın

DDR4 veya DDR5 seçiminiz, 5.200 MHz’e kadar hız ve 16 adet PCIe Gen 5 şeridi ile en akıcı dizüstü bilgisayar deneyimine geçin. Cihaz artık daha yüksek L2 önbellek tarafından desteklenir, böylece CPU motorlarınızın yükümlülüğü azalır, oyun deneyiminiz hızlanır ve gecikmeler ortadan kalkar.

Intel core i9 dizustu bilgisayar oyun islemcileri1

Kaynak : intel.com

Siz de kendinize en uygun laptop modelini bulmak için buraya tıklayarak ürünlerimizi gözden geçirebilirsiniz!

Laptop tercih etmek konusunda aklınızdaki soru işaretlerini silmek için derlediğimiz 15 nedeni buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Masaüstü sistemler tercih ediyorsanız buraya tıklayarak bir diğer web sitemizi gözden geçirebilirsiniz.

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI ÜRÜNLER

Yorum yapın