Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan tüm siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Dragonflight’ta Ejderha Kavmi Zaman Çatlakları çıktı

Azeroth’un şampiyonları Aberrus’un canavarlarıyla mücadele edip Pullu Komutan Sarkareth’i mağlup ederken zaman yolları akış hâlinde: Bronz Ejderha Kavminin bir sureti olan Nozdormu, son saatlerinin yaklaştığını hissediyor. En yeni Ejderha Kavmi güncellemesi Zaman Çatlakları (10.1.5)  çıktı! Bu güncelleme ile oyuncular, zaman yollarında neler olup bittiği hakkında daha fazla bilgi edinip Nozdormu’yu yazılı kaderinden kurtarmaya çalışırken cesur bronz ejderha Chromie ile zamanda bir maceraya çıkacak.

Azeroth’un dört bir yanında, şampiyonlar Aberrus’un korkunç canavarlarına karşı mücadele ediyor ve Pullu Komutan Sarkareth’i yenmek için bir araya geliyor. Ancak bu kahramanca savaşın ortasında, zamanın akışı olağanüstü bir şekilde değişiyor. Bronz Ejderha Kavminin önemli bir üyesi olan Nozdormu, son saatlerinin yaklaştığını hissediyor. İşte tam bu sırada, en yeni Ejderha Kavmi güncellemesi Zaman Çatlakları (10.1.5) oyuncularla buluşuyor!

Bu heyecan verici güncelleme ile oyuncular, zamanın gizemli yollarında neler olup bittiğini keşfetmek için unutulmaz bir maceraya atılıyorlar. Nozdormu’nun yazılı kaderinden kurtarılması için cesur bir bronz ejderha olan Chromie ile birlikte zamanda bir yolculuğa çıkıyorlar. Zaman Çatlakları güncellemesi, oyunculara eşsiz bir deneyim sunarak onları zamanın dokusuna dokunmaya ve geçmişin sırlarını çözmeye davet ediyor.

Oyuncular, Chromie’nin rehberliğinde zamanda geriye veya ileriye giderek Azeroth’un tarihindeki önemli olayları keşfediyorlar. Geçmişte kahramanlıklara tanık olurken gelecekteki tehditleri de önceden görebilme şansı elde ediyorlar. Bu sayede, Nozdormu’nun son saatlerini değiştirebilecek belki de hayati ipuçlarını bulabilirler.

Zaman Çatlakları güncellemesi, oyunculara sadece olağanüstü bir hikaye sunmakla kalmıyor, aynı zamanda heyecan verici yeni özellikler ve içerikler de sunuyor. Yenilenen görevler, zorlu düşmanlar ve sıradışı eşyalar, oyuncuların zaman yolculuğu deneyimini daha da zenginleştiriyor.

Azeroth’un sınırlarını aşan bu macerada, oyuncular zamanın dokusuna dokunup Nozdormu’nun kaderini değiştirebilecek mi? Nozdormu’yu korumak için mücadele ederken zamanda yollarına çıkan tehlikeleri aşabilecekler mi? Tüm bu soruların cevapları, oyuncuların Zaman Çatlakları güncellemesini keşfetmeye başladıklarında ortaya çıkacak. Hazırlıklı olun ve zamanda bir yolculuğa çıkarak eşsiz bir destanın parçası olun!

Dragonflightta ejderha kavmi zaman catlaklari 10 1 5 cikti1
Dragonflightta ejderha kavmi zaman catlaklari 10 1 5 cikti2

Zaman Çatlakları bir dolu özellikle birlikte geliyor:

 • YENİ SINIF UZMANLIĞI: Büyüme Uyandırıcısı
  1. Yeni hasara yönelik Uyandırıcı uzmanlığı geldi! Büyüme Uyandırıcıları, savaşta verdikleri hasarla kazandıkları çeşitli güçlendirmeleri kullanarak savaş alanındaki müttefiklerine yardım etmek amacıyla Bronz Ejderha Kavmi güçlerine ve yeni kazanılmış Kara Ejderha Kavmi güçlerini kullanır, bu da Büyüme Uyandırıcısı uzmanlığını WoW’un ilk “destek” uzmanlığı yapar.
 • YENİ MEGA ZİNDAN: Sonsuzluğun Şafağı
  1. Bronz ejderhaların ezelî düşmanı Sonsuz Ejderha Kavmi, Zaman Sureti Nozdormu’nun Murozond’a dönüşümünü tetikleyerek nihai hedeflerine ulaşmak için çok çaba verdi. Sekiz patron içeren ve yalnızca Mythic zorluğuna sahip özel bu zindanda oyuncular, Sonsuz Ejderha Kavmi’nin başarılı olmasını engellemek için savaşıp ilk defa her şeyin hesabını yapmış olan Iridikron’la yüzleşirken zamanın ötesine götürülecekler. 
 • YENİ GÜNLÜK AKTİVİTELER: Zaman Yarıkları ve Whelp Bakım Merkezi
  1. Zaman Yarıkları, oyuncuların alternatif yetişme ekipmanı, binekler, transmog’lar, yoldaşlar ve dahası da dâhil destansı ödüller kazanmak için diğer zaman dilimlerinden işgalci düşmanları savuşturması gereken Thaldraszus’ta ortaya çıkacak.
  2. Whelp Bakım Merkezi oyuncuların Valdrakken’deki yavru whelp bakımevine yardım etmesine imkan tanır. Ejderha biniciliği dâhil çeşitli aktivitelerle farklı whelp’leri yetiştirebilir ve koleksiyonuna eklemek için daha çok yoldaş kazanabilirsin.
 • YENİ SINIF GENİŞLETME PAKETİ: Şerbazlar
  1. Şerbaz sınıfı; Gece Elfleri, Draenei, Pandaren ve Tauren dâhil olmak üzere tüm Dracthyr dışındaki ırklara açılacak.
 • SINIF DENGESİ VE AYARLAMASI
  1. Tüm güncellemelerde olduğu gibi yine sınıflar arasında bir denge ve ayarlama turu yapacağız. 
Dragonflightta ejderha kavmi zaman catlaklari 10 1 5 cikti3

Ve çok daha fazlası! World of Warcraft websitesinde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Siz de kendinize en uygun laptop modelini bulmak için buraya tıklayarak ürünlerimizi gözden geçirebilirsiniz!

Laptop tercih etmek konusunda aklınızdaki soru işaretlerini silmek için derlediğimiz 15 nedeni buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Masaüstü sistemler tercih ediyorsanız buraya tıklayarak bir diğer web sitemizi gözden geçirebilirsiniz.

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI ÜRÜNLER

Yorum yapın