ASUS ROG Strix XG27UCSR 27 inç 160Hz 0.3ms 4K UHD 324Hz Full HD Dual Mode Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör
Stokta
ROG Strix XG27UCS Gen2 (XG27UCSR)
ROG Strix XG27UCS Gen2 (XG27UCSR) Çift Modlu Oyuncu Monitörü – 27-inç 3840×2160, çift mod (4K 160Hz veya FHD 324Hz), 0,3ms (min.), Fast IPS, Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı Senkronizasyonu, USB Type-C, G-Sync uyumluluğu süreci , DisplayWidget Center, Smart Pixel teknolojisi, HDR
- Çok yönlü çift moda (4K @ 160 Hz ya da FHD @ 324 Hz) sahip 27 inçlik 4K (3840 x 2160) oyuncu monitörü
- DisplayWidget Center, monitör ayarlarını mouse ile değiştirmenize olanak verir.
Şekil Değiştiren Güç
Güç ve performans için özenle tasarlanan ROG Strix XG27UCSR ile oyun deneyiminiz seviye atlayacak. Espora yönelik performans ve ışık hızında 0,3ms tepki süresi elde etmek için monitörün kısayol tuşuyla 1080p 324Hz moduna geçiş yapmayı sağlayan Frame Rate Boost ile sürükleyici bir deneyime hazır olun. Yapay zeka ile güçlendirilen özellikler sayesinde zorlukların üstesinden gelin ve hep bir adım önde olmanızı sağlayan çok yönlü Type-C girişi sayesinde modern ve kullanışlı bağlantıların tadını çıkarın.
Rakip Tanımayan Görseller
ÇIĞIR AÇAN ÇİFT MODLU EKRAN
ROG Strix XG27UCSR oyuncu monitörü ezber bozan çift mod özelliğine sahip. Bu 27 inçlik oyuncu monitörü, büyüleyici 4K çözünürlükte 160Hz yenileme hızından FHD çözünürlükte şaşırtıcı 324Hz görüntülere tek bir tıkla geçiş yapar.
Yırtılmalar ve Gölgelenmeler Olmadan Oynayın
*İşlem aşamasındadır, güncellenmiş uyumluluk listesi için lütfen resmi web sitesini ziyaret edin.
Doğrulanmış Canlı Renkler
Çok Yönlü Bağlantı Seçenekleri
Yapay Zeka ile Güçlendirilen Avantaj
Kompakt Tasarım, Rahat Ergonomi
Konsollarda ve ROG Ally X El Konsolunda* 4K ile Oyun Deneyiminizi Geliştirin
- HDMI 2.1 VRR 4K@120Hz: PS5 ve Xbox Series X’te ultra pürüzsüz görseller
- USB-C: ROG Ally X el bilgisayarına kesintisiz video ve güç aktarımı
- Otomatik Düşük Gecikme Modu: Anında kontrol ve benzersiz tepki hızı
Yasal Uyarı:
*ROG Xbox Ally X (2025) ve ROG Ally X (2024) desteklenir.
**Nintendo Switch 2’ye bağlandığında 4K çıkışı için kare hızı 60 fps ile sınırlandırılmıştır.
*** Görsel referans amaçlıdır.
Zahmetsiz Özelleştirmeler
Sürdürülebilir Bir Gelecek
Çevre Dostu Paketleme
Ürün Kimlik Bilgileri
| Model Adı | XG27UCSR |
| Üretici Kodu | 90LM0CK0-B01171 |
| EAN | 4711636242929 |
ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
| Ekran boyutu | |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | |
| Tepkime süresi | |
| Tazeleme hızı | |
| Sync teknolojisi | |
| Panel tipi | |
| Panel türü | |
| En/Boy oranı | |
| Parlaklık | |
| Kontrast oranı | |
| Renk doğruluğu | |
| Görüş açısı | |
| Desteklediği giriş çıkışlar | |
| Görüntü portları | |
İlgili ürünler
ASUS ROG Raikiri GU200X Kablolu Gamepad
ASUS ROG SWIFT PG27AQN 27 inç 360Hz 1Ms 2K QHD Fast IPS G-SYNC HDR10 Pivot Gaming Monitör
ASUS USB-AC58 Kablosuz AC1300 Dual Band USB Adaptör
ASUS ZenScreen MB14AC 14 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör